O mnie

Witam, mam na imię Gosia i jestem certyfikowaną trenerką personalną, instruktorką fitness i miłośniczką zdrowej diety.

Całe lata spędziłam na salach treningowych, moja determinacja oraz zamiłowanie do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia pozwoliły mi rozwijać swoje umiejętności i wiedzę jako trener. Mam wiele osiągnięć oraz doświadczenia, które zdobyłam ciężką pracą. Posiadam dodatkowe ukończone kursy, takie jak: pilates i stretching, odżywianie i suplementacja w sportach sylwetkowych, diety niskowęglowodanowe w praktyce, Intermittent Fasting – przerywany post sposobem na kształtowanie sylwetki, odchudzanie i poprawę zdrowia, diety Paleo, detoksykacja organizmu – metody oczyszczania organizmu, Metabolic Damage – diety redukcyjne, Personal Trainer – kurs trenera personalnego. Wiedza ta pozwala mi w sposób kompleksowy i dość swobodny poruszać się i pisać w właśnie tej tematyce.

Ciągle rozwijam się biorąc udział z różnych szkoleniach, konwencjach i eventach z zakresu treningu, żywienia i odpowiedniej suplementacji. Dziś oprócz pracy jako trener personalny, tworzę treści i dzielę się nimi w tym miejscu. Nie są to tylko artykuły o sporcie i treningach, ale też o dietach i problemach urodowych, które spotkały lub mogą spotkać każdego z nas. Jest to miejsce gdzie chce zarażać ludzi pozytywną energią, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami, może nawet pomóc komuś rozwiązać jego problem urodowy lub zmotywować do pracy nad lepszą wersją siebie. W mojej pracy jestem przede wszystkim obowiązkowa, wymagająca wobec siebie, rodzinna i ambitna, jednak nigdy nie dążę do celu po trupach i za wszelką cenę. Gdy coś robię, chcę to zrobić najlepiej, jak potrafię co daje mi dużą satysfakcję.

W życiu prywatnym jestem kobietą, która zmaga się z różnymi problemami. Większość z nich to sprawy dotyczące urody, o których tutaj też będę pisać. Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zmienić styl życia i zadbać o zdrowie? Zapraszam do zapoznania się moimi artykułami.

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania bądź chcesz skontaktować się w celu nawiązania współpracy to napisz proszę na adres e-mail: gosia@zdrowenoni.pl. Na wszystkie maile postaram się odpisać 🙂