tahitian noni morinda

Praca w MLM przez Internet

owoc noni z którego powstaje sok noni

start | noni | historia | badania | sok | stosowanie | certyfikaty | korzyści stosowania | sklep noni | współpraca
irydoidy | producent | etapy produkcji | prezentacje | filmy | edukacja finansowa | akademia sukcesu | kontakt


Praca w MLM przez Internet <<< kliknij i zapisz się na Webinar


Misją naszą jest pomaganie innym ludziom osiągać zdrowie i sukces - pomaganie tym, którzy chcą również sami sobie pomóc.

Bizneswomen
Tutaj dowiesz się jak uzyskać niezależność i wolność finansową, czyli jak stać się człowiekiem zamożnym?


 Zobacz i posłuchaj na czym polega idea marketingu sieciowego i dochodu pasywnego: 1 film<<< kliknij;2 film<<< kliknij

MLM czyli Marketing sieciowy to nieograniczone źródło dochodów i możliwości, z którego czerpią tysiące ludzi na całym świecie.

Czy Twoja sytuacja finansowa wymagała kiedyś wsparcia, pożyczki, czy też musiałeś sobie czegoś odmawiać, nie starczało na przyjemności? 

A może nie odpowiada Ci Twoja aktualnie wykonywana praca czy zawód i chciałbyś je zmienić...? 

Wielu z nas miewa czasem takie rozterki. 

Istnieje wiele sposobów, aby dorobić nieco na niezaspokojone zachcianki, czy też na zwykłe potrzeby, a także znaleźć w życiu dobry, przyjemny i intratny nowy czy drugi zawód związany także z ważnymi potrzebami ludzkimi, pragnieniami, wartościami i ideami. 

Jednym ze sposobów może być MLM czyli marketing sieciowy.

MLM - Marketing sieciowy cóż to takiego?

MLM To sposób nowego podejścia do biznesu oparty na klasycznych solidnych podstawach sprawdzających się od wieków. 

W tej formie eliminowany jest praktycznie wkład początkowy, który jest minimalny, więc nie ma ryzyka przy niepowodzeniu. 

W MLM nie istnieją też ograniczenia zarobkowe. Decydując się na współpracę w biznesie MLM dostajesz gotowy pomysł na dochodowy biznes - marketing sieciowy, w którym dostajesz gotowy produkt i sprawdzony plan marketingowy i system pracy. 

Zasady biznesu MLM są tak pomyślane, aby dawać swoim uczestnikom nieograniczone możliwości rozwoju finansowego i rozbudowy swojej sieci dystrybucyjnej MLM.

Marketing sieciowy to nieograniczony system dystrybucji, który daje w efekcie dochód pasywny z raz dobrze wykonanej pracy, czyli stały, dożywotni i dziedziczony dochód wzrastający w postępie geometrycznym - czyli mnożący się stale dochód z uruchamianych w Twojej sieci biznesów - budujący zamożność. 

Za pomoc w uruchomieniu i koordynacji działań biznesów mlm masz płacone "tantiemy" do końca życia z raz wykonanej dobrze pracy, tak długo jak istnieje firma i jest generowany obrót w sieci dystrybucji mlm

Plan zakłada wypracowanie sobie takich tantiemów, czyli wysokiego dochodu pasywnego w okresie 2-5 lat. Po tym czasię będziesz mógł cieszyć się bezpieczeństwem finansowym na przyszłość i niezależnością czyli wolnością finansową!

Czego Tobie z całego serca życzę!

Sukces w MLM zależy głównie od Twojej wyobraźni i wiary w powodzenie Twojego przedsięwzięcia, a także oczywiście od Twojego zaangażowania, organizacji pracy, poświeconego czasu i umiejętności pracy z ludźmi.

Pamiętaj! Najważniejsze są Twoje szczere chęci! Reszta przyjdzie sama, jeśli będziesz chciał się przy naszej pomocy czegoś nowego nauczyć - pomożemy Ci napewno!

Dla nas nie liczą się kryteria konwencjonalnego doboru współpracowników, którymi tylko jedni ograniczają drugich, ale otwarty umysł, zaangażowanie i efektywność! 

Nikt Cię tutaj nie ogranicza w żaden sposób, tylko wręcz przeciwnie wspiera Ciebie, pomaga, kreuje, inspiruje, motywuje i szkoli. 

Większość ludzi zajmujących się profesjonalnie MLM, pracuje niepełny dzień roboczy, bądź traktuje to jako zajęcie dodatkowe, a mimo to zyskują znakomite efekty, osiągając stabilność i niezależność finansową oraz bezpieczeństwo finansowe rokujące bardzo dobrze na przyszłość, ponieważ w branży MLM szczególnie zdrowotnej tzw. wellness - zdrowego stylu życia obserwuje się w tej chwili ogromną ekspansję tej formy biznesu jako bardzo dobry trend, będący pod wpływem zmieniających się wartości, świadomości i zachowań wielu ludzi, ich potrzeb zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych.

Specjaliści i analitycy biznesu i marketingu mówią już o rewolucji "wellness" w MLM, a więc cały czas jest potencjał wzrostu dochodów osób zaangażowanych w zdrowotny MLM - teraz i na przyszłość, ze względu na zmieniający się styl życia wielu ludzi, zmieniające się ich wartości, świadomość i zachowania oraz potrzeby zdrowotne, społeczne i ekonomiczne.

Z pracy w MLM wielu ludzi już na całym świecie czerpie satysfakcję dzieląc się z innymi tym dobrym pomysłem na dochód i zdrowy styl życia, odzyskując także czas dla siebie i swoich rodzin oraz spokój umysłu, realizując przy tym siebie i swoje marzenia.

Marketing sieciowy MLM stoi na czele Rewolucji Stylu Życia.  

Pracujesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz i tyle ile chcesz oraz z kim chcesz, a także zarabiasz ile chcesz w ramach praktycznie nieograniczonego planu marketingowego, którego praktyczny rozwój zależy tylko od Twojej wyobraźni, wiary w sukces i zaangażowania, a więc jest praktycznie nieograniczony...

Na czym polega praca w MLM?

Firma MORINDA działająca w branży zdrowotnej, dostarcza cenione na całym świecie wysokowartościowe produkty z napojem bioaktywnym - sokiem Tahitian Noni na czele. 

Dystrybucja ich produktów oparta jest o marketing sieciowy MLM (Multi-level-marketing - marketing wielopoziomowy). 

Przy minimalnym wkładzie początkowym można zacząć działać w MLM przy współpracy z producentem oraz jego konsultantami MLM i zacząć budować swoją sieć marketingową MLM, czerpać z niej gwarantowane dochody, prowizje, premie, rabaty i bonusy, które zapewnia firma funkcjonująca w systemie MLM.

Wystarczy poinformować odpowiednią ilość osób, w odpowiedni sposób i w odpowiedniej formie, a znakomity produkt oraz plan marketingowy MLM sam znajdzie nabywców i osoby zainteresowane współpracą. 

Trzeba dać innym tylko szansę zapoznania się z tym, dostarczając im informację na temat produktów Tahitian Noni oraz możliwości podjęcia współpracy w systemie MLM z MORINDĄ i możliwości czerpania dodatkowych bardzo dobrych dochodów z pracy w systemie MLM, gwarantującym spokojną przyszłość i wolność finansową!

   Fundamentalną zasadą budowania pasywnego dlugoterminowego dochodu w marketingu sieciowym jest umiejetność nawiązywania, budowania i utrzymywania prawdziwych, długoterminowych relacji przyjaźni z ludźmi, z którymi się współpracuje. To właśnie jest sekretem powodzenia w przedsięwzięciu mlm.

Więc jeśli szukasz atrakcyjnego, ciekawego i rozwojowego zajęcia dla siebie, chcesz być sam sobie szefem, sam ustalać swoje godziny pracy oraz cele i zadania, zyskiwać przy tym pewne nieograniczone praktycznie wynagrodzenie i czerpać satysfakcję z formy pracy jaką jest MLM czyli Marketing sieciowy - to jest praca właśnie dla Ciebie!


   Wiele osób które poznajemy prowadząc przedsięwzięcie mlm z MORINDA,  po raz pierwszy w życiu dostrzega potrzebę autentycznej troski o własne zdrowie - zaczynają rozumieć, że ich zdrowie jest w ich własnych rękach.  Że otrzymali je jako dar, ale aby je w dobrym stanie utrzymać, trzeba naprawdę walczyć.  Że wybory których  dokonują i decyzje, które podejmują każdego dnia, mają długofalowy efekt. Pozytywny bądź negatywny.

   Podobnie wygląda sprawa z kondycją finansową.

   Dzięki naszej pracy związanej z mlm MORINDA, wiele osób po raz pierwszy w życiu dostrzega kolosalną różnicę między "pracą za pieniądze" a "pracą budującą zamożność" czyli między "noszeniem wody wiadrami do czyjegoś ogródka" a "wybudowaniem rurociągu i nawadnianiem swojego ogródka".


I Ty możesz mieć stabilny dochód - "drugą nogę" dla Twoich finansów:

Zanim poznasz całość tej propozycji, poznaj jeden istotny dla sprawy fakt: 

W oparciu o oferowaną tutaj współpracę współpracujemy już z grupą kilkudziesięciu osób, i kilkanaście z nich osiąga stabilne dochody na poziomie znacznie przewyższającym pensje otrzymywane uprzednio. 

Kilkanaście osób znanych nam osobiście żyje z tej pracy na dobrym poziomie.

Nie będę w tym miejscu pisała jak bardzo poważna jest to propozycja.  Zamiast tego, chcę Ci powiedzieć, że poszukuję poważnych osób:

Dlaczego praca w branży zdrowia ma sens?

Lektura statystyk, badań i artykułów w fachowej prasie i opinia specjalistów i analityków pozwala wyciągnąć wniosek, że branża zdrowotna i bioaktywna MLM jest jedną z najbardziej obiecujących - z kilku powodów:

To tylko kilka faktów, dla których fachowcy twierdzą, że warto pracować w branży zdrowotnej.

Na czym polega ta działalność?

Najkrócej mówiąc, działalność nasza polega na:

Działamy budując sieć konsumentów/konsultantów polecających produkty i możliwość nawiązania dochodowej współpracy z amerykańską firmą MORINDA.

Firma MORINDA oferuje bardzo dobre i korzystne zasady współpracy. 

Sposób na stabilny dochód

MORINDA oferuje:

Moja propozycja dla Ciebie, to rozpoczęcie podobnej działalności, przy mojej pomocy.

Ale ja nie potrafię / nie chcę / nie lubię sprzedawać...

Ja też nie lubię. I nie lubię też, kiedy ktoś chce mi coś sprzedać. Bardzo natomiast lubię kupować. Szczególnie lubię kupować produkty wysokiej jakości. I podobnie jak ja, lubi to mnóstwo ludzi.

Dlatego nasza działalność to nie jest zwykłe sprzedawanie. 

Zamiast sprzedawać, lepiej jest stwarzać okazje do zakupu towaru wysokiej jakości, który jest im potrzebny, przydatny. 

Który może rozwiązać jakiś konkretny problem i zaspokoić konkretną potrzebę zdrowotną - dotyczącą wysokiej jakości życia oraz urody.

Mamy wiele produktów, które....

Jak wielu osobom powiedziałeś(aś) o jakimkolwiek produkcie lub usłudze, wskutek czego ONI TEŻ tego używają?

Jak wiele razy w życiu powiedziałeś(aś) komuś o tym, że w pewnym sklepie jest promocja na fajne buty? 

Ilu osobom poleciłeś(aś) swojego mechanika samochodowego? 

Ile razy w życiu chwaliłeś(aś) znajomemu jakąś firmę, produkt, usługę?

Jak wiele osób z Twojego otoczenia skorzystało z takich towarzyskich rekomendacji? 

Nic nikomu nie sprzedając, spowodowałeś(aś), że ktoś coś kupił.

Jeżeli naprawdę nigdy nikomu nic nie poleciłeś(aś) na zwykłej, towarzyskiej stopie, nie chcesz tego robić ani nawet spróbować, to nie jest to propozycja dla Ciebie. Nie zaczynaj tej działalności. Możesz z zadowoleniem skorzystać z planu rabatowego, jaki oferuje firma z którą współpracujemy, ale z działalności nie będziesz zadowolony.

Specjaliści twierdzą, że człowiek dzieli się swoim zadowoleniem spontanicznie, sam z siebie, z grupą średnio 10 osób. Zatem jeżeli ZDARZYŁO Ci się polecić coś komuś, to wiedz, że ten ktoś również to zrobił. I ten następny również. Część tych osób coś w wyniku tego kupiło.

Poza Twoją świadomością i kontrolą powstał mniejszy lub większy przepływ gotówki. I nigdy się nie dowiesz, nawet się nie zastanawiaj nad tym...

...ile pieniędzy zarobiły firmy,
które komuś poleciłeś(aś)

Proponuję Ci układ, dzięki któremu będziesz wynagradzany za rekomendację solidnej firmy i dobrych produktów. 

Każdy klient i każdy polecający jest rejestrowany. 

Wiadomo, kto, z czyjej rekomendacji i co zakupił. 

Jesteśmy wynagradzani za rekomendację. Im skuteczniej rekomendujemy, tym lepiej zarabiamy.

Innymi słowy, budujesz sieć konsumentów/konsultantów. 

Firma MORINDA płaci Ci prowizję od obrotu dokonywanego przez cały zainicjowany przez Ciebie rynek.

Wyobraź sobie dla przykładu, że każda osoba mieszkająca w Twoim mieście każdego dnia rano bierze do ręki butelkę soku - napoju bioaktywnego TAHITIAN NONI® i wypija uncję. A Ty z każdej uncji otrzymujesz 1 PLN. Codziennie.

A gdybyś takich produktów miał do dyspozycji kilkanaście, z czego niektóre dają Ci dochód rzędu kilkuset złotych?

Pierwszy sekret skutecznego działania - informować zamiast namawiać

Pewnie słyszałeś, że ktoś pracujący w podobnym systemie jest niezadowolony z efektów. Prawie na pewno popełnia on jeden z podstawowych błędów, próbując za wszelką cenę PRZEKONAĆ tych, których to nie interesuje.

Kto z nas lubi być przekonywany?

Sekret polega na tym, aby:

Co konkretnie otrzymasz przystępując do współpracy?

Będę do Twojej pełnej dyspozycji. Jest tylko jeden warunek - musisz traktować tą współpracę poważnie. Jeśli spełniasz ten warunek, wypełnij formularz i czekaj na odzew z mojej strony. 

Skontaktuję się z Tobą bardzo szybko - wtedy porozmawiamy o dalszych krokach.

Co dalej?

Powiem Ci, jak się spotkamy. Jeżeli jesteś poważnie zainteresowany, spotkamy się na pewno. 

Wystarczy tylko, że swoje zainteresowanie zgłosisz do mnie wypełniając formularz tutaj.

Kliknij i wypełnij formularz

Poniżej prezentujemy plan marketingowy MLM przedstawiający ofertę - zasady współpracy oraz możliwe dochody

Plan marketingowy MLM dystrybucji soku Tahitian Noni®

firmy MORINDA

(Poniżej są 3 linki do planu. Jest to ten sam plan pokazany na 3 sposoby)

Tahitian Noni consultant logo, marketing sieciowy

1. Plan mlm Tahitian NoniTM
2. Plan mlm Tahitian NoniTM
3. Plan mlm Tahitian NoniTM

*Indywidualne dochody mogą być różne, w zależności od włożonego wysiłku i zdolności Niezależnego Konsultanta

| start | noni | historia noni | badania nad noni | sok tahitian noni | stosowanie soku tahitian noni | certyfikaty soku tahitian noni |
| sklep tahitian noni | mlm tahitian noni | kontakt z konsultantem tahitian noni | producent soku tahitian noni | etapy produkcji soku tahitian noni |
| prezentacje tahitian noni | filmy tahitian noni | edukacja finansowa | akademia sukcesu | korzyści z picia napojów bioaktywnych tahitian noni |

Niezależny Konsultant Tahitian Noni International - Tahitian Noni® są znakami towarowymi Tahitian Noni International, Inc - Użyto za pozwoleniem © Tahitian Noni International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone -Urozmaicona i zrównoważona dieta oraz aktywny tryb życia to esencja zdrowia i dobrego samopoczucia
Copyright © DamianJ. 2007, all rights reserved.