tahitian noni morinda

Plan Mlm Plan marketingowy Mlm TAHITIAN NONI

owoc noni z którego powstaje sok noni

start | noni | historia | badania | sok | stosowanie | certyfikaty | korzyści stosowania | sklep noni | współpraca
irydoidy | producent | etapy produkcji | prezentacje | filmy | edukacja finansowa | akademia sukcesu | kontakt

PLAN MARKETINGOWY MLM dystrybucji Tahitian NoniTM

Firmy Tahitian Noni International

kobieta z butelką soku tahitian noni - logo marketing sieciowy

OTO TABELA PREMII PŁACONYCH PRZEZ FIRMĘ Tahitian Noni International

marketing sieciowy mlm tabela premii firmy tahitian noni

Najpierw jednak kilka bardzo ważnych wyjaśnień:

Sponsorowanie i rozwój

Kiedy podpisujesz umowę i stajesz się niezależnym konsultantem uzyskujesz możliwość "sponsorowania" innych ludzi, którzy także chcą zostać niezależnymi konsultantami. Gdy wprowadzasz kogoś nowego do biznesu - w dalszej części nazywa się to "sponsorowaniem", otrzymujesz prowizję od produktów które on nabywa. Na przykład, znalazłeś A i jak pokazuje rysunek A jest "pod tobą" ponieważ sponsorując go byłeś w programie zanim on się w tym programie pojawił.

marketing sieciowy mlm poziomy

Ty i twój sponsor, który nie jest uwidoczniony na powyższym rysunku będziecie POMAGAĆ nowym osobom sponsorowanym pod tobą, ponieważ pomoc szczególnie w początkowej fazie budowania tego biznesu jest bardzo ważna.

Kiedy A kupi produkt, prowizja będzie wypłacona tobie ponieważ jesteś jego "górną linią" czyli powyżej niego w pionowej linii niezależnych konsultantów. Ponieważ A jest poniżej ciebie a między wami nie ma żadnych innych niezależnych konsultantów, mówimy że A jest na twoim pierwszym poziomie. A podpisując umowę staje się niezależnym konsultantem i automatycznie nabywa prawo do sponsorowania nowych osób. 

Załóżmy że A zasponsorował B. Teraz masz niezależnych konsultantów na pierwszym i na drugim poziomie poniżej ciebie..

marketing sieciowy mlm poziomy

Gdy tak się stanie, będziesz otrzymywał prowizję także od produktów które nabywa B. Ponieważ A teraz jest sponsorem B, będzie on także otrzymywał prowizje od towarów nabywanych przez B

Ty i A jesteście górną linią B. Kontynuując nasze rozumowanie, będziesz otrzymywał, prowizje od produktów nabywanych przez niezależnych konsultantów będących w poziomach poniżej ciebie.

Teraz załóżmy, że B zasponsorował C i D. Analizując biznes z twojego poziomu, masz jednego niezależnego konsultanta na pierwszym poziomie, jednego na drugim i dwóch na trzecim poziomie. Otrzymujesz więc prowizje z towarów nabywanych przez A, przez B oraz przez C i D

Ta ilustracja obrazuje jak funkcjonują struktury w grupie w której sponsoruje się nowych niezależnych konsultantów. 

Twoja organizacja może być zbudowana z wielu poziomów i możesz otrzymywać prowizje z obrotów dokonywanych na wszystkich tych poziomach jeśli uzyskujesz niezbędne do tego kwalifikacje.

marketing sieciowy mlm poziomy

Zróbmy teraz przykład, że sponsorujesz nie jednego ale trzech niezależnych konsultantów na swoim pierwszym poziomie, a następnie każdy z nich robi to samo co ty i tak aż do piątego poziomu.

Ponieważ mamy tutaj rozwój w postępie geometrycznym, twoja organizacja może stawać się bardzo szybko bardzo duża.

marketing sieciowy mlm poziomy

Według naszego planu marketingowego, jeśli uzyskasz odpowiednie kwalifikacje możesz otrzymywać prowizje ze wszystkich poziomów poniżej twojego poziomu, aż do 8 poziomu. A to może być bardzo znaczący dochód.


Bardzo ważne!!!

Sponsorowanie osobiste (personalne)

Kiedy sponsorujesz nowego niezależnego konsultanta, aby identyfikować się jako jego sponsor, używasz swojego numeru identyfikacyjnego ID. 

Dzieje się tak dlatego aby komputer który będzie wyliczał należne prowizje, mógł je wyliczać zgodnie z linią sponsorowania Każdy z niezależnych konsultantów ma swój ID i w ten sposób komputer odtwarza całą genealogię. Dzięki tej genealogii wiadomo jest kto i jakie prowizje otrzymuje.

W naszym planie marketingowym bycie osobistym (personalnym) sponsorem jest bardzo ważnym pojęciem. Gdy ktoś podpisuje umowę dystrybucyjną używając twojego ID, stajesz się jego osobistym sponsorem. 

Część twoich kwalifikacji a co za tym idzie - pieniędzy, zależeć będzie od tego ilu ludzi osobiście sponsorowałeś i jaki poziom kwalifikacji uzyskał każdy z nich..


Sponsorowanie a przemieszczanie

W zdecydowanej większości planów marketingowych kiedy sponsorujesz nowego niezależnego konsultanta, pozostaje on na zawsze na twoim pierwszym poziomie. Nie ma tam żadnej innej możliwości zmiany. Jeśli więc sponsorujesz pięciu nowych niezależnego konsultanta, każdy z nich będzie na pierwszym poziomie, w ten oto sposób:

marketing sieciowy mlm przemieszczanie

Unikalną cechą naszego planu marketingowego jest możliwość dokonania tzw "przemieszczenia" niezależnego konsultanta, których zasponsorowałeś w swoim pierwszym poziomie.

Na przykład, po sponsorowaniu B i E zamiast pozostawiać ich na swoim pierwszym poziomie, zdecydowałeś się przemieścić ich na swój drugi poziom, pod A i pod D. Twoja organizacja wyglądałaby więc w następujący sposób:

marketing sieciowy mlm przemieszczanie

Tak więc w tym przykładzie, mimo że jesteś osobistym sponsorem B i E, umieściłeś ich na twoim drugim poziomie, odpowiednio pod A i D.

Aby lepiej zilustrować to o czym mówimy, rozpatrzmy poniższy przykład. 

Użyjemy w nim linii przerywanej aby zaznaczyć sponsorowania osobiste oraz linii ciągłej do przedstawienia przemieszczeń. Powiedzmy że sponsorowałeś A i umieściłeś go także na swoim pierwszym poziomie. Załóżmy dalej że A sponsorował osobiście B i także pozostawił go na swoim pierwszym poziomie.

marketing sieciowy mlm przemieszczanie a sponsoring

Widzisz że linia przerywana i linia ciągła są takie same na obu poziomach. Oznacza to że osobiste sponsorowania i przemieszczenia są identyczne w obu przypadkach. Ilekroć ktoś jest rozmieszczony na pierwszym poziomie, osobiste sponsorowanie i przemieszczenie będą takie same.

Załóżmy teraz jako ciąg dalszy wcześniejszej sytuacji, że A zasponsorował personalnie C i przemieścił C pod B. Wyglądałoby więc to tak:

marketing sieciowy mlm przemieszczanie

Ponieważ układ organizacji może być definiowany na dwa sposoby, więc dwie różne genealogie będą funkcjonować w twojej organizacji. 

Jedna genealogia opierać się będzie na rozmieszczeniu (linie ciągłe). 

W powyższej ilustracji A pozostaje pod tobą, B jest pod A , a C został, przemieszczony pod B

Genealogia druga to genealogia osobistego sponsorowania (linie przerywane).

W powyższej ilustracji A jest osobiście sponsorowany przez ciebie, podczas gdy B i C są osobiście sponsorowani przez A.

W genealogii przemieszczania mówimy o levelach czyli poziomach, natomiast w genealogii osobistego sponsorowania mówimy o generacjach, czyli pokoleniach.

marketing sieciowy mlm przemieszczanie

Różnica miedzy sponsorowaniem osobistym a rozmieszczeniem jest bardzo ważna, ponieważ część prowizji wypłacana jest według pierwszej genealogii a część według drugiej.

Na przykład FSB Premia Szybkiego Startu  liczony jest na podstawie sponsorowania osobistego, natomiast Unilevel płacony jest stosownie do genealogii przemieszczenia.


Natychmiastowe sponsorowanie globalne

Nasz plan marketingowy mlm oferuje także inną potężną i także bardzo rzadko dostępną w innych planach marketingu możliwość natychmiastowego sponsorowania globalnego. 

Ta unikalna cecha daje możliwość budowania własnego biznesu na skalę międzynarodową z natychmiast uzyskiwanym wynagrodzeniem. 

Globalna łączność internetowa nadaje tej możliwości szczególną rangę. Od samego startu nie jesteś ograniczony do sponsorowania niezależnych konsultantów wyłącznie we własnym kraju. 

Możesz korzystać ze swoich relacji internetowych, aby budować ogólnoświatową organizację. 

W praktyce oznacza to, że siedząc przed komputerem możesz budować organizacje marketingowe w wielu krajach. Niezależni konsultanci w tych krajach mogą z kolei przenosić biznes na kolejne rynki. 

Wynagrodzenie za swoje działanie otrzymujesz natychmiast gdy zostają sprzedane produkty w twojej organizacji gdziekolwiek by ona nie była. 

Kiedy otrzymujesz miesięczne prowizje , otrzymujesz także szczegółowe wyliczenie wszystkich obrotów gdziekolwiek były one zrobione przez niezależnych konsultantów, którzy mają powiązanie z twoim numerem ID. 

Natychmiastowe sponsorowanie globalne oraz nowoczesna technologia internetowa daje możliwość wychodzenia w świat i pomnażania własnego dochodu z każdym kliknięciem myszki.


Strategia sponsorowania

Grupa Andre Blancharda sugeruje nowym niezależnym konsultantom, aby bardzo oszczędnie używać opcji "przemieszczania" szczególnie w pierwszej fazie biznesu. 

Kiedykolwiek rozważasz umieszczenie swojego nowego osobiście sponsorowanego niezależnego konsultanta pod kogoś innego nie potrzebujesz czynić tego natychmiast. 

Zgodnie z regułą planowania masz 120 dni od momentu zasponsorowania osobiście nowej osoby na przemieszczenia jej gdzieś w dół organizacji. 

Jeśli raz umieściłeś niezależnego konsultanta gdzieś w dole twojej organizacji, nie możesz już zmieniać jego miejsca.

Przemieszczenie danego niezależnego konsultanta można dokonać tylko jeden raz. 

Wskazane jest abyś na pierwszym poziomie budował co najmniej trzy grupy.

Cały temat strategii budowania biznesu będziemy sukcesywnie uzupełniać.

SYSTEM WYNAGRODZEŃ

Firma Tahitian Noni International tworząc swój plan marketingowy mlm ustanowiła dla całego sektora multilevel marketingu, bardzo wysokie standardy na wiele lat do przodu. 

Jedną z zasadniczych różnic w stosunku do całej reszty rynku mlm, a jednocześnie jednym z największych atutów planu Tahitian Noni International jest możliwość przemieszczenia personalnie sponsorowanego niezależnego konsultanta w dowolne miejsce swojej grupy. 

Ta bardzo istotna zasada wprowadza do możliwości budowania własnego biznesu niezwykle ważną dziedzinę zwaną strategią. 

W ten sposób każdy niezależny konsultant ma możliwość maksymalizacji własnego dochodu poprzez strategiczne przemieszczania biznesów które wprowadza. 

Zasada przemieszczania dotyczy wyłącznie niezależnych konsultantów sponsorowanych personalnie jest nieodwracalna i można ją stosować w ciągu pierwszych 120 dni od momentu podpisania umowy przez danego niezależnego konsultanta. 

Poziomy wynikające ze sponsorowania przed przemieszczeniem będziemy nazywać w dalszej części opisu generacjami, natomiast poziomy powstałe po przemieszczeniach będziemy określać mianem leveli. 

Opisana poniżej forma wynagrodzenia zwana FSB wypłacana jest według generacji, natomiast opisana w części dalszej forma Unilevel Royality Plan płacona jest według leveli.

Druga unikalna cecha naszego planu marketingowego to możliwość budowania własnego biznesu na skalę międzynarodową z natychmiast uzyskiwanym wynagrodzeniem. 

Globalna łączność internetowa nadaje tej możliwości szczególną rangę.

Teraz prosimy o 10 minut koncentracji i spokojną analizę opisu umieszczonego poniżej:

Pierwsza forma wynagrodzenia:

FSB (Fast Start Bonus - Premia Szybkiego Startu)

Opis

marketing sieciowy mlm szybki bonus startowy

Od momentu od którego zaczynasz wprowadzać nowych niezależnych konsultantów do swojego biznesu uruchamiasz bardzo ważną formę wynagrodzenia systemu Tahitian Noni International, tzw FSB Fast Start Bonus, czyli Premię Szybkiego Startu.

Ta forma wynagrodzenia odpłaca ci odpowiedni procent od obrotu każdego nowego niezależnego konsultanta pojawiającego się w twojej sieci przez sześćdziesiąt dni licząc od pierwszego zakupu danego niezależnego konsultanta.

Bonus ten odpłacany jest tobie od pięciu generacji w dół linii sponsorowania które w danym miesiącu dokonały zakupu minimum jednej skrzynki soku. 

Poniższe przykłady pozwolą zrozumieć genialnie prostą zasadę dzielenia tego bonusu. Bonus ten wypłacany jest każdego tygodnia. (W krajach nowych w których biznes dopiero się rozpoczyna, FSB płacony jest przez pewien okres czasu co miesiąc bądź co dwa tygodnie.)

Zasada płacenia FSB

Lewy przykład poniżej przedstawia jak wygląda podział premii z twojej perspektywy jako góry organizacji czyli jakie prowizje są ci wypłacone z każdego pokolenia schodząc w dół twojej sieci niezależnych konsultantów/użytkowników.

marketing sieciowy mlm szybki bonus startowy zasada płaceniamlm, marketing sieciowy, praca, praca w mlm

Prawy przykład przedstawia podział prowizji przy zakupie jednej skrzynki soku. 

Przykładowo X, którego jesteś personalnym sponsorem zakupił skrzynkę soku. Oznacza to, że ty otrzymujesz 20 % prowizji. 

Ponieważ X jest drugą generacją dla D, wiec D otrzymuje 5 %. (D otrzymałby 20 % z twojego zakupu, ponieważ ty jesteś jego pierwszą generacją.) 

Innymi słowy, gdziekolwiek w organizacji dokonywany jest zakup, prowizja płacona jest w górę linii według opisanego przykładu, którego dokończenie wygląda następująco: 

A otrzymuje 10 % z zakupu X, ponieważ X jest jego piątą generacją. B i C otrzymują po 5 %, ponieważ są odpowiednio czwartą i trzecią generacją X.

Jeśli wydaje ci się to zbyt skomplikowane, nie martw się, dalszy opis z pewnością wyjaśni niejasności.

Zanim wypłacony zostanie FSB

Zanim komputer wypłaci prowizje wynikające z FSB analizuje dwa poniższe pytania:

  1. Zasada 60 dni. Pytanie pierwsze: Czy X jest nowym niezależnym konsultantem krócej niż 60 dni ? Jeśli odpowiedź jest TAK wtedy komputer zadaje pytanie numer 2. Jeśli natomiast odpowiedź jest, że nowy niezależny konsultant jest dłużej niż 60 dni,  wtedy FSB nie będzie wypłacone. Prowizja będzie wypłacona w tym przypadku według formy wynagrodzenia zwanej Unilevel Royality. FSB wypłacane jest za zakupy zrobione przez nowych niezależnych konsultantów w czasie krótszym niż 60 dni. (UWAGA: komputer liczy 60 dni od daty dokonania pierwszego zakupu przez niezależnego konsultanta, a nie od daty podpisania przez niego umowy dystrybucyjnej. Jeśli więc nowy niezależny konsultant w momencie startu nie dokonał żadnego zakupu, jego 60-cio dniowy zegar, ruszy w dniu, w którym dokona on swojego pierwszego zakupu) Od tego momentu przez 60 dni,  naliczane będzie FSB od jego zakupów i wypłacane jako prowizje w górnej linii sponsorowania (pięć poprzednio opisanych poziomów)
  2. Zasada CAS. Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmiała TAK, komputer zadaje pytanie nr dwa: Czy personalny sponsor osoby, która dokonała zakupu jest uczestnikiem programu CAS (zakup jednej skrzynki na miesiąc)? Jeśli odpowiedź brzmi NIE, FSB nie będzie jemu naliczone (sponsorowi) .Otrzyma on wówczas prowizję według formy wynagrodzenia Unilevel Royality. Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi TAK wtedy FSB zostają wypłacone. Podsumowując, FSB od danego zakupu wypłacana jest tym pięciu poziomom w górę linii które w danym momencie uczestniczą w programie CAS.

Potrzebujesz zwrócić uwagę na fakt, że każdy w górę linii kto nie jest w programie CAS nie uzyska FSB. Naliczony jemu zamiast tego będzie Unilevel Royality. W tym przykładzie B oraz D nie są w programie CAS więc FSB przesunie się odpowiednio w górę i wypłaci prowizje dwu nowym generacjom Y i Z

marketing sieciowy mlm zasada CAS


Efekt personalnego rabatu

Jeśli nabywca  zakupił więcej niż jedną skrzynkę soku w danym miesiącu wówczas otrzymuje 20 % rabatu za wszystkie skrzynki które nabył, wyłączając tę pierwszą. Jest to forma nagradzania niezależnych konsultantów, którzy sprzedają więcej produktów.

Przypuśćmy że X nabył drugą skrzynkę soku w czasie tego samego miesiąca. Zostanie więc wypłacone jemu 20 % jako personalny rabat z drugiej zakupionej skrzynki soku w czasie tego samego miesiąca. 


Druga forma wynagrodzenia:

Unilevel Royality

Plan Unilevel Royality

Program Unilevel Royality pozwala Ci na systematyczne budowanie coraz mocniejszej pozycji finansowej. 

Masz możliwość otrzymywania prowizji z ośmiu poziomów, przy czym od tytułu CORAL prowizja z ostatnich poziomów jest wynikiem tzw kompresji wszystkich pozostałych level,i które są poniżej. 

Wynagrodzenie wg planu Unilevel Royality płacone jest zawsze w połowie miesiąca za miesiąc, który minął. 

Podczas gdy FSB - Premia Szybkiego Startu płacona jest według generacji czyli sponsorowania osobistego, to Unilevel Royality płacony jest stosownie do leveli czyli poziomów przemieszczenia.


Unilevel Royaltity czy FSB ?

Ilekroć dokonywany jest zakup towaru przez niezależnych konsultantów gdziekolwiek w twojej organizacji, zawsze wypłacone zostaną od niego prowizje w postaci FSB bądź Unilevel Royality. 

Gdziekolwiek prowizje nie kwalifikują się aby być wypłacone jako FSB, automatycznie płacone są jako Unilevel Royality. 

W przypadku gdy od pierwszego zakupu danego niezależnego konsultanta minęło 60 dni,  wówczas prowizje z jego zakupów będą płacone według planu Unilevel Royality. 

FSB i Unilevel Royality nigdy nie są naliczane z tego samego obrotu - zawsze będzie to albo jedna prowizja albo druga ale nigdy dwie. 

Będziesz otrzymywał prowizję FSB i Unilevel Royality w tym samym czasie ale będzie to od zakupów dwóch różnych niezależnych konsultantów.


Poziomy płacenia Unilevel Royality.

Chociaż program Unilevel Royality płaci prowizje od ośmiu poziomów to jednak od momentu startu nie kwalifikujesz się na wszystkie.

Ilość poziomów z których masz płacone prowizje zależy od tytułu na który się zakwalifikowałeś: niezależny konsultant, KORAL, JADE, PEARL, DIAMOND PEARL.( Uwaga: tytuły INFINITY DIAMOND PEARL, DOUBLE DIAMOND PEARL, TRIPLE DIAMOND PEARL i BLACK PEARL płacone są również jak DIAMOND PEARL według programu Unilevel Royality.)

marketing sieciowy mlm poziomy Unilevel Royality

COMIESIĘCZNE WYNAGRODZENIE KTÓRE OTRZYMUJESZ JAKO PROWIZJE OD OBROTÓW W TWOJEJ GRUPIE DYSTRYBUCYJNEJ, JEST SUMĄ FSB I UNILEVEL ROYALITY Z WSZYSTKICH ODPOWIEDNICH DO TWOJEGO TYTUŁU POZIOMÓW.

Zamknij

| start | noni | historia noni | badania nad noni | sok tahitian noni | stosowanie soku tahitian noni | certyfikaty soku tahitian noni |
| sklep tahitian noni | mlm tahitian noni | kontakt z konsultantem tahitian noni | producent soku tahitian noni | etapy produkcji soku tahitian noni |
| prezentacje tahitian noni | filmy tahitian noni | edukacja finansowa | akademia sukcesu | korzyści z picia napojów bioaktywnych tahitian noni |

Niezależny Konsultant Tahitian Noni International - Tahitian Noni® są znakami towarowymi Tahitian Noni International, Inc - Użyto za pozwoleniem © Tahitian Noni International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone -Urozmaicona i zrównoważona dieta oraz aktywny tryb życia to esencja zdrowia i dobrego samopoczucia
Copyright © DamianJ. 2007, all rights reserved.